Pierwsze zakupy w sklepie Familo

Pierwsze zakupy w sklepie Familo zrobione. Korzystając z październikowej promocji Familo dokonaliśmy pierwszych zakupów w sklepie Familo, które poniżej pokrótce opiszemy. Jeśli jednak nie wiesz czym jest Familo, to wyjaśniam, że jest to platforma zakupów grupowych, pozwalająca na dokonywanie tanich zakupów w Internecie a jak dobrze pójdzie to także na zarabianiu na zakupach dokonanych przez osoby polecone przez nas. Dokładnie zasady działania Familo opisuję w moim poprzednim artykule Familo – zarabianie przez kupowanie.

Sklep Familo wystartował na początku września br. Co tu dużo mówić na początku działalności sklepu oferta była mizerna – właściwie tylko słodycze. Ale właściwie od startu sklepu oferta jest właściwie niemalże codziennie poszerzana. Pod koniec października byłą już na tyle bogata, że mogliśmy spokojnie dokonać zakupów za owe 150 zł, żeby nie płacić za transport. Dodatkowym motywatorem była jesienna promocja – 10 zł bonifikaty od Familo przy zakupach powyżej 50 zł.

Tak więc w ostatnim dniu promocji – 29 października br. dokonaliśmy zakupów i zapłaciliśmy za nie. Paczka została nadana 31 października br. czyli zgodnie z regulaminem wg. którego nadanie paczki następuje w ciągu 2 – 5 dni roboczych od zamówienia. Jak widać została nadana w najkrótszym regulaminowym czasie – plus dla Familo. Paczka dotarła 5 listopada br. Trochę późno, ale pewnie związane to było z okresem świątecznym. Paczkę dostarczył kurier firmy Opek.

Paczka

Paczka

Jak widać paczka była dobrze zabezpieczona

Zabezpieczenie paczki

Zabezpieczenie paczki

Na szczególną uwagę zasługuje zabezpieczenie słoików

Zabezpieczenie słoików

Zabezpieczenie słoików

Żaden z zakupionych produktów nie był uszkodzony

Pierwsze zakupy w sklepie Familo

Pierwsze zakupy w sklepie Familo

Zachęcam do przeczytania mojego poprzedniego artykułu Familo – zarabianie przez kupowanie.

Rejestracja w Familo

Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij link poniżej:

Familo rejestracja

Familo rejestracja

Przydatne linki

Rejestracja
Sklep czynny od 3 września 2012 r.
Regulamin
FAQ
Facebook
KRS

Komentowanie jest wyłączone.